Tijdschema

Grote zaal:
12:30 - 12:55 The Avonden
13:15 - 13:40 Goodnight Moonlight
14:00 - 14:25 Floris Bates
14:45 - 15:10 Kanipchen Fit
15:30 - 15:55 The Sweet Release of Death
16:15 - 16:40 Kin
17:00 - 17:25 Yuko Yuko
17:45 - 18:10 Torii

18:30 - 18:55 Eerie Wanda
19:15 - 19:40 Naive Set
20:00 - 20:25 Nouveau Vélo
20:45 - 21:10 Blue Crime
21:30 - 22:00 Toner Low
22:20 - 23:05 The Ex
23:25 - 00:05 Green Hornet

00:30 - 01:15 zZz
01:30 - 01:55 Hunter Complex
01:55 - 03:25 Schmerzlabor / Guy Tavares
03:25 - 06:00 BAKK

06:00 - 08:00 Fog Mountain
09:00 - 09:30 The Irrational Library
10:00 - 12:00 Machinefabriek & Anne Bakker: Halfslaap II, R-Muller + Wen Chin Fu, Kleefstra|Bakker|Kleefstra

Kleine zaal:
12:15 - 12:40 This Leo Sunrise
12:55 - 13:20 Spill Gold
13:35 - 14:00 Black Wednesdays
14:15 - 14:40 HWRH
14:55 - 15:20 The Ik Jan Cremers
15:35 - 16:00 Korfbal
16:15 - 16:40 Zea
16:55 - 17:20 Deutsche Ashram
17:35 - 18:00 Baby Galaxy

18:15 - 18:40 Slow Worries
18:55 - 19:20 Apneu
19:35 - 20:00 Ottoboy
20:15 - 20:40 ET Explore Me
20:55 - 21:20 The Black Cult
21:35 - 22:15 Firebirds
22:30 - 22:55 Iguana Death Cult
23:10 - 23:35 The Homesick
23:50 - 00:15 Lookapony

00:45 - 01:30 Hallo Venray
01:45 - 02:15 Spoelstra
02:15 - 03:00 DJ RAMSES3000
03:00 - 03:45 Drvg Cvltvre
03:45 - 04:30 New York Haunted
04:30 - 05:00 yEs!yEs!
05:00 - 05:30 ニンバス 3000 / Nimbus 3000
05:30 - 06:00 She Has A Cold Cold Heart

06:00 - 06:30 Stippenlift
08:15 - 08:45 The Intergalectic Gelectic Gelectual Electrical Beatle-Funkels
09:00 - 09:30 Pure Muna
09:45 - 10:15 Het Gloren
10:30 - 11:00 Bert Scholten
11:15 - 11:45 The Fire Harvest

Kelder:
12:45 - 13:15 Robby De Shelby
13:30 - 14:30 Shaky Maracas
14:45 - 15:30 Jacco Weener
15:45 - 16:45 Moving Furniture Records: Martijn Comes vs Orphax
17:00 - 17:30 Venus Tropicaux
17:45 - 18:15 Sven Agaath

18:30 - 19:30 MiMa
19:45 - 20:45 Noodle Bar
21:00 - 21:25 Dead Neanderthals
21:40 - 22:05 Katadreuffe
22:20 - 22:45 Those Foreign Kids
23:00 - 23:25 Droppings
23:40 - 00:05 Rites

00:20 - 00:45 WOLVON
01:00 - 01:25 Tarantino X Squeeks
01:40 - 02:05 Crustenunie
02:20 - 02:45 Charlie & The Lesbians
03:00 - 03:25 MNHM
03:40 - 04:05 The Lumes
04:20 - 04:45 Glice + Coen Oscar Polack
05:00 - 05:25 Kieff
05:40 - 06:05 Gewoon Fucking Raggen

06:20 - 06:45 Paralympics
07:00 - 07:25 G.O.D.
07:40 - 08:05 John Thak
08:20 - 08:45 DRD-R7
09:00 - 09:30 Yung Gwidetti

Kleedkamer-sessies:
16:15 - 16:30 Narda
16:45 - 17:00 Narda
17:30 - 17:45 Homemade Empire
18:15 - 18:30 Homemade Empire
19:30 - 19:45 Kim Janssen
20:45 - 21:00 Kim Janssen

Gevel:
12:00 - 12:00 Gevelexpositie Kasper Vogelzang

Rookruimte:
20:20 - 20:45 The Hounds

Kelder-hal:
23:00 - laat Radio Siberia

The Kryng en Kartoffel Trio hebben helaas moeten afzeggen

TICKETS

24 uurs-ticket: € 15,-
12.00 - 00.00 uur op 7 januari: € 10,-
00.00 - 12.00 uur op 8 januari:  € 10,-
excl. lidmaatschap & servicekosten